Lash Lift!

Mis on Lash Lift? See on ripsmete püsikoolutamine. Eestisse on saabunud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal, tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning ripsmekarvad pööratakse sellele, seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse kliendi soovil ripsmed kliendi valitud tooni ripsmevärviga.
Lash Lift protseduuri tulemus kestab 6-8 nädalat.
Kas Lash Lift protseduur on valulik? Ei, tegemist ei ole valuliku toiminguga, pigem on tegemist meeldiva ja rahustava toiminguga.
Kuidas oma ripsmeid peale Lash Lift protseduuri hooldada?Tegemist on teenusega, mis ei vajagi kodust hooldust. Ainus, mida pead järgima – hoia ripsmed kuivad 24 tunni jooksul alates kosmeetiku juurest lahkumisest. Järgmine hooldus toimub taaskord alles kosmeetiku juures.
Kas ma võin kasutada ripsmeseerumeid ja ripsmetušše peale protseduuri? 24 tunni möödumisel võite kasutada oma ripsmetel nii seerumeid kui ka tušši, kui seda soovite.
Kas Lash Lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid? Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt.

Logo

Ilusalong Tähed & Kuu OÜ, reg. nr. 12994017
Viljandi mnt 6 Rapla
Rapla vald,
Raplamaa 79513

tel.: +372 56 674 844, e-mail: ilusalong@tahedjakuu.ee