Eksklusiivne näohooldus ultraheliga

Anesi Aqua Vital kompleksne eksklusiivne näohooldus ja naha sügavpuhastus ultraheliga sobib erinevate nahatüüpide ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral.

Aqua Vital sarja võtmeaineteks on ning uudsed patenteerid aktiivainekompleksid Hydra APS, Celldetox ®, koe hingamisfaktorid – Oxylastil, Biodyn. Intensiivhooldusvahendid on valmistatud lähtudes ultraheli füsioloogilistest mõjudest ja naha vajadustest.

Eksklusiivne näohooldus ultraheliga on mitmeetapiline. Esmalt toimub naha ettevalmistus protseduuriks. Nahk puhastatakse põhjalikult spetsiaalse puhastuspiima ja toonikuga. Seejärel niisutatakse nahka desinkrustatsioonivedelikuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Järgnevalt, töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaaniline vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise.

Kahes järgnevas etapis kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli. Neist esimeses kiirendatakse ultraheli tasandava mikromassaaži toimel naha ainevahetust, naharakkude uuenemist ja jääkainete eemaldumist. Ultrahelist tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda naha sügavamatesse kihtidesse. Seega on võimalik tõsta iga protseduuri järgselt naha niiskusesisaldust. Nahk muutub visuaalselt nooremaks, siledamaks ja elastsemaks, kortsud tasanduvad. Koe hingamisfaktorid kiirendavad naha uuenemisprotsesse. Seejärel, protseduuri viimases etapis, toimub ultraheli impulssrežiimil naha rahustamine ja pooride ahendamine.

Protseduur lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva Mask Vidalys Aqua Vital maskiga, mis mõjub rahustavalt, jahutavalt ja lõõgastavalt. Maski eemaldamise järgselt kantakse nahale koe hingamisfaktoritega seerum Aqua Vital ja seejärel 24h kreem Aqua Vital, mis tasakaalustab naha niiskusesisaldust ja kaitseb nahka kahjulike faktorite toime eest kogu päeva jooksul.

Juba ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega efektiivsem.

Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus. Efekti täiustab kodune dermatseutiline nahahooldus.

Logo

Ilusalong Tähed & Kuu OÜ, reg. nr. 12994017
Viljandi mnt 6 Rapla
Rapla vald,
Raplamaa 79513

tel.: +372 56 674 844, e-mail: ilusalong@tahedjakuu.ee