Blomdahl medical

BLOMDAHL MEDICAL - meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemine.
Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur, seega on põhjust olla kindel, et kõik on tehtud õigesti.
Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on väljatöötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.
Kõrvarõngaaukude tegemine on teinud suure sammu edasi - Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on muutnud selle turvaliseks.
MEDITSIINILINE PLASTIK - ainus kõrvarõngaaukude tegemise kõrvarõngas maailmas, milles on 0% niklit! Soovitatakse lastele ja vanematele inimestele, kes soovivad olla täiesti kindlad, et neil ei teki paranemisperioodil nikliallergiat.
NATURAALNE & ÜLEKULLATUD TITAAN - kõige turvalisem metall kõrvarõngaaukude tegemisel. Me kasutame homogeenset meditsiinilise kraadiga titaani, sest see materjal on tuntud kõrgete mitteallergiliste omaduste poolest.

Need on hetkel meie valikus olevad Blomdahl Medical - KÕRVARÕNGAD hilisemaks kandmiseks:
 k6rvar6ngad6.png   k6rvar6ngad5.png     k6rvar6ngad4.png     k6rvar6ngad3.png   k6rva6ngas7.png k6rvar6ngad2.png  k6rvar6ngad.png

Teadmiseks:
   Kui te käite poes ja mõtlete osta omale kõrvarõngaid, siis isegi kui ehte juures on märge ”niklivaba” või ”testitud” ei tähenda see seda, et ehe on täiesti niklivaba, sest kõik metallid sisaldavad niklit - mõnikord sinna sisse segatuna, mõnikord kõrvalproduktina ”saaste” näol.
   EL Niklidirektiiv (2004/96/EC) paneb paika määra kui palju tohib olla niklieralduvus ehetest. Isegi kui antud määrast on kinni peetud, võivad ülitundlikud inimesed saada nikliallergia. Seepärast on oluline olla informeeritud.
   Kandes aga Blomdahli ehteid, siis pole vaja muret tunda nikli, kaadmiumi, plii või muude kahjulike ainete pärast. Blomdahli ehted on loodud koostöös nahaarstidega ja sobivad kõigile, ka neile kellel juba on nikliallergia.
   Blomdahl medical ehted on puhta meditsiinilise kraadiga titaanist, mis on kõige turvalisem metal. See on sama materjal, mida kasutatakse meditsiinis näiteks kehasiseste implantaatide valmistamisel. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilise kraadiga titaanist, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast antud ehetes.
   Puhas meditsiinililne plastik on veel unikaalne selle poolest, et sisaldab 0% niklit. See materjal on tegelikult haavaniit, mida kasutatakse operatsioonijärgselt haavade kokkuõmblemiseks. Seda materjali on kasutatud meditsiinis üle 40 aasta ja ei ole teada, et see põhjustaks allergiat. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilisest plastikust, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast.
  Blomdahl garanteerib, et iga klient on esimene inimene, kes on kontaktis oma uute ehetega sellega, et need ehted on pakendatud Clean Pack karbikesse, mis hoiavad ehted hügieenilisena kuni pakend avatakse. Pakendi etikett toimib seejuures pitsatina.

 

 

 

 

 

 

Logo

Ilusalong Tähed & Kuu OÜ, reg. nr. 12994017
Viljandi mnt 6 Rapla
Rapla vald,
Raplamaa 79513

tel.: +372 56 674 844, e-mail: ilusalong@tahedjakuu.ee