Blomdahl medical

BLOMDAHL MEDICAL - meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemine.
Kõrvarõngaaukude tegemine on meditsiiniline protseduur, seega on põhjust olla kindel, et kõik on tehtud õigesti.
Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on väljatöötatud lähtuvalt meditsiinilisest vaatenurgast, kasutades modernset tehnoloogiat ja turvalisi materjale.
Kõrvarõngaaukude tegemine on teinud suure sammu edasi - Blomdahl meditsiiniline kõrvarõngaaukude tegemise süsteem on muutnud selle turvaliseks.
MEDITSIINILINE PLASTIK - ainus kõrvarõngaaukude tegemise kõrvarõngas maailmas, milles on 0% niklit! Soovitatakse lastele ja vanematele inimestele, kes soovivad olla täiesti kindlad, et neil ei teki paranemisperioodil nikliallergiat.
NATURAALNE & ÜLEKULLATUD TITAAN - kõige turvalisem metall kõrvarõngaaukude tegemisel. Me kasutame homogeenset meditsiinilise kraadiga titaani, sest see materjal on tuntud kõrgete mitteallergiliste omaduste poolest.

Need on hetkel meie valikus olevad Blomdahl Medical - KÕRVARÕNGAD hilisemaks kandmiseks:
 k6rvar6ngad6.png   k6rvar6ngad5.png     k6rvar6ngad4.png     k6rvar6ngad3.png   k6rva6ngas7.png k6rvar6ngad2.png  k6rvar6ngad.png

Teadmiseks:
   Kui te käite poes ja mõtlete osta omale kõrvarõngaid, siis isegi kui ehte juures on märge ”niklivaba” või ”testitud” ei tähenda see seda, et ehe on täiesti niklivaba, sest kõik metallid sisaldavad niklit - mõnikord sinna sisse segatuna, mõnikord kõrvalproduktina ”saaste” näol.
   EL Niklidirektiiv (2004/96/EC) paneb paika määra kui palju tohib olla niklieralduvus ehetest. Isegi kui antud määrast on kinni peetud, võivad ülitundlikud inimesed saada nikliallergia. Seepärast on oluline olla informeeritud.
   Kandes aga Blomdahli ehteid, siis pole vaja muret tunda nikli, kaadmiumi, plii või muude kahjulike ainete pärast. Blomdahli ehted on loodud koostöös nahaarstidega ja sobivad kõigile, ka neile kellel juba on nikliallergia.
   Blomdahl medical ehted on puhta meditsiinilise kraadiga titaanist, mis on kõige turvalisem metal. See on sama materjal, mida kasutatakse meditsiinis näiteks kehasiseste implantaatide valmistamisel. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilise kraadiga titaanist, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast antud ehetes.
   Puhas meditsiinililne plastik on veel unikaalne selle poolest, et sisaldab 0% niklit. See materjal on tegelikult haavaniit, mida kasutatakse operatsioonijärgselt haavade kokkuõmblemiseks. Seda materjali on kasutatud meditsiinis üle 40 aasta ja ei ole teada, et see põhjustaks allergiat. Seega, kui ehted on valmistatud meditsiinilisest plastikust, siis ei pea muretsema niklisisalduse ega kahjulike ainete pärast.
  Blomdahl garanteerib, et iga klient on esimene inimene, kes on kontaktis oma uute ehetega sellega, et need ehted on pakendatud Clean Pack karbikesse, mis hoiavad ehted hügieenilisena kuni pakend avatakse. Pakendi etikett toimib seejuures pitsatina.

 

 

 

 

 

 

Müostimulatsiooni aparaat

Elektristimulatsiooniga kehahooldusaparaat.
Keha müostimulatsioon - ilma pingutamata langetada kaalu ja kohendada figuuri!
Müostimulatsioon sobib ideaalselt neile, kes tahavad paremat figuuri - protseduuri abil saab nähtavalt ja märkimisväärselt langetada kaalu või vastupidi - kasvatada juurde lihasmassi.
APARAADI FUNKTSIOONID

 • lihaste treening
 • kaalu vähendamine
 • tselluliidist vabanemine
 • rakkude ainevahetuse aktiveerimine
 • tursete vähendamine
 • lümfi- ja vereringe aktiveerimine
 • rühi parandamine
 • toksiinide väljutamine
 • lõdvestamine

Alessandro lavendliaroomiga parafiinihooldus

Nautige tõeliselt unikaalset ja täiuslikku hoolitsust, mis on lõõgastav ja taastav ning tagab järgnevaks päevaks virgutuse. Parafiinikindad on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, need soojendatakse spetsiaalselt teile. Kasutatakse unikaalset soojendusseadet, mis töötab ilma elektrita. Imeline soojendusrituaal toimub teie silme all. Kõik hoolitsuse vahendid on spetsiaalselt teile. Nahka kosutavad täiendavalt niisutav ja tasandav koorija, elustav seerum ning luksuslik teie naha seisundile vastav kreem. Lavendliaroom ja meeldiv rahustav soojus leevendavad lihaspinget ning tagavad kohese heaolutunde. Efektiivne soe hoolitsus puhta parafiiniga teie kätele kingib nahale hinnalist niiskust ja muudab selle silmnähtavalt pehmeks ning elastseks.

Eksklusiivne näohooldus ultraheliga

Anesi Aqua Vital kompleksne eksklusiivne näohooldus ja naha sügavpuhastus ultraheliga sobib erinevate nahatüüpide ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral.

Aqua Vital sarja võtmeaineteks on ning uudsed patenteerid aktiivainekompleksid Hydra APS, Celldetox ®, koe hingamisfaktorid – Oxylastil, Biodyn. Intensiivhooldusvahendid on valmistatud lähtudes ultraheli füsioloogilistest mõjudest ja naha vajadustest.

Eksklusiivne näohooldus ultraheliga on mitmeetapiline. Esmalt toimub naha ettevalmistus protseduuriks. Nahk puhastatakse põhjalikult spetsiaalse puhastuspiima ja toonikuga. Seejärel niisutatakse nahka desinkrustatsioonivedelikuga, mille aktiivained reguleerivad veresoonte toonust, avavad poorid ja pehmendavad rasu. Järgnevalt, töötades spaatlikujulise ultrahelipeaga, tagab ultraheli mehhaaniline vibratsioon elutute pindmiste naharakkude ning komedoonide eemaldumise.

Kahes järgnevas etapis kasutatakse oksügeniseerivat ultraheligeeli. Neist esimeses kiirendatakse ultraheli tasandava mikromassaaži toimel naha ainevahetust, naharakkude uuenemist ja jääkainete eemaldumist. Ultrahelist tekkiv soojus aitab aktiivainetel paremini imenduda naha sügavamatesse kihtidesse. Seega on võimalik tõsta iga protseduuri järgselt naha niiskusesisaldust. Nahk muutub visuaalselt nooremaks, siledamaks ja elastsemaks, kortsud tasanduvad. Koe hingamisfaktorid kiirendavad naha uuenemisprotsesse. Seejärel, protseduuri viimases etapis, toimub ultraheli impulssrežiimil naha rahustamine ja pooride ahendamine.

Protseduur lõpetatakse spetsiaalse oksügeniseeriva Mask Vidalys Aqua Vital maskiga, mis mõjub rahustavalt, jahutavalt ja lõõgastavalt. Maski eemaldamise järgselt kantakse nahale koe hingamisfaktoritega seerum Aqua Vital ja seejärel 24h kreem Aqua Vital, mis tasakaalustab naha niiskusesisaldust ja kaitseb nahka kahjulike faktorite toime eest kogu päeva jooksul.

Juba ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega efektiivsem.

Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus. Efekti täiustab kodune dermatseutiline nahahooldus.

Lash Lift!

Mis on Lash Lift? See on ripsmete püsikoolutamine. Eestisse on saabunud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal, tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning ripsmekarvad pööratakse sellele, seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse kliendi soovil ripsmed kliendi valitud tooni ripsmevärviga.
Lash Lift protseduuri tulemus kestab 6-8 nädalat.
Kas Lash Lift protseduur on valulik? Ei, tegemist ei ole valuliku toiminguga, pigem on tegemist meeldiva ja rahustava toiminguga.
Kuidas oma ripsmeid peale Lash Lift protseduuri hooldada?Tegemist on teenusega, mis ei vajagi kodust hooldust. Ainus, mida pead järgima – hoia ripsmed kuivad 24 tunni jooksul alates kosmeetiku juurest lahkumisest. Järgmine hooldus toimub taaskord alles kosmeetiku juures.
Kas ma võin kasutada ripsmeseerumeid ja ripsmetušše peale protseduuri? 24 tunni möödumisel võite kasutada oma ripsmetel nii seerumeid kui ka tušši, kui seda soovite.
Kas Lash Lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid? Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt.

Erinevad näohooldused

Näohooldustel lähtutakse kliendi näonaha seisukorrast ja vajadusest.

Hooldusi teostame aparaadiga HES SPATULA HS-3003L BEAUTY APPLIANCE.

Hes Spatula Beauty Instrument on programmeeritud elektrokosmeetiline aparaat, mis ühendab endas täiustatud kujul erinevaid ultrahelifunktsiooni programme, footonteraapia ja iontofereesi, millel on erinevad kasutusvõimalused ja mis tavaliselt esinevad erinevates aparaatides. Aparaadis on kasutusel uue põlvkonna ultrahelisüsteem.

Kombineerides professionaalses nahahoolduses ULTRAHELI, FOOTONTERAAPIA ja IONISATSIOONI ehk IONTOFOREESI, on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha süvapuhastuse läbiviimisel, nahaseisundi parandamisel ja vananemisnähtude vähendamisel.

Lähtudes ultraheli füsioloogilisest toimest, on kompleksse ultrahelihoolduse ja naha süvapuhastuse läbiviimiseks välja töötatud spetsiaalne ravikosmeetikasari ANESI AQUA Vital, et tagada protseduuri ohutus ja tulemuslikkus.

APARAADI FUNKTSIOONID

 • Suurepärane nahka sügavpuhastav toime
 • Eemaldab elutud epidermiserakud ja komedoonid
 • Soodustab naha regeneratsiooni
 • Aktiivainete imendumise ja toime kiirendamine
 • Aktiveerib rakuainevahetust
 • Toniseerib kudesid
 • Tasandav toime kortsudele
 • Mikromassaazi toime
 • Stimuleerib vere- ja lümfiringet
 • Artiveerib toksiinide eemaldumist

Logo

Ilusalong Tähed & Kuu OÜ, reg. nr. 12994017
Viljandi mnt 6 Rapla
Rapla vald,
Raplamaa 79513

tel.: +372 56 674 844, e-mail: ilusalong@tahedjakuu.ee