Muudatused...

Kuna aeg kipub väga kiirelt justkui käest libisema, siis on blogi pidamine jäänud unarusse. Püüan end edaspidi selles suunas parandada. Olen mõelnud siia blogisse jooksvalt hakata kirjutama nii oma tegemistest kui ka jagama erialast lähtuvalt näpunäiteid ja nõuandeid.

Poolteist aastat Ilusalong Tähed & Kuu OÜ jaoks on olnud väga suur õppimise aeg. Muidugi on selle ajaga ise palju arenemist olnud, uued kliendid, töö, see kuidas kõik toimima saada ja toimima panna ning palju muud huvitavat.

Elus tuleb teinekord ette suuri muutusi, kes lähtub neid tehes ainuisikuliselt, kes eelkõige laste tulevikku ja toimetusi arvestades. Lõpuks teeme oma valikud igaüks ikkagi ise. Mida ma selle all täpsemalt mõtlen, kirjutan natukene hiljem.

Pärnus oldud aeg on olnud väga tempokas. Minu juurde on sattunud väga armsad inimesed, paljudest on saanud väga head tuttavad ja sõbrad. Olen kõigile oma klientidele ääretult tänulik, kes on leidnud minuni tee. Enda poolt olen püüdnud vastu anda läbi oma töö ka teadmisi ja suunanud kliente nende vajadustest lähtuvalt. Mul on olnud endal kokkupuuteid ilumaailmas, kus tööd tehakse ainult rahanumbreid silme ees nähes, samas kõik muu on kvantiteet. Seetõttu oma töös ma teinekord kulutan küll kauem kliendi aega, kuid ma püüan olla väga põhjalik ja teen oma tööd suure armastusega. Oluline on lõppude lõpuks see, et rahul oleks klient, kes lahkuks su juurest siiralt naeratades, sest ta on rahul!

Tulles tagasi uuesti elus tehtavate valikute teema juurde, siis Pärnus salongi pidamise aeg on kohe läbi saamas. Kuna meie peres kasvab kolm väga vahvat last, siis oleme otsustanud nende edaspidist haridusteed silmas pidades teha juba praegu olulised sammud. Muutub nii meie elukoht kui ka juba praegu on väiksemad lapsed alustanud lasteaiateed uues lasteaias. Nii tuli võtta ka vastu otsus viia salongi pidamine teise linna, nimelt Raplasse.

Kui kõik on omal käe-jala ulatuses, siis on rohkem aega pühenduda olulistele asjadele.
Muidugi oma Pärnu kliente ootan ma alati ka Raplasse salongi. Peagi on käes periood, kus ees on palju üritusi firmadel, jõulupeod ja muud vahvad tegemised, siis minu poole saab jumestamise küsimustes alati pöörduda. Ma olen valmis oma klientidele enda võimalustest lähtuvalt alati vastu tulema. See tähendab seda, et kui vaja jumestamist, siis ma tulen kliendi juurde kiiretel aegadel kasvõi koju..... ka Pärnusse.

Ühesõnaga, mitte midagi ei ole katki ja ma ei kao mitte kuhugile, muudan lihtsalt natukene asukohta. Kel soovi ja vajadust, see võtab ühendust!

 

Täitus esimene aasta salongi avamisest!

Kallid kliendid, koostööpartnerid, tulevased kliendid, sõbrad ja muidu kõik head inimesed.....
 
Täna täitus meie Ilusalong Tähed & Kuu OÜ-l esimene aasta.... See on küll väga tähtis päev meie jaoks, kuid veel olulisem päev tuleb 18.mail, kui tegime oma uksed ka kõigi teie jaoks lahti...
 
Praegu on aeg teha kokkuvõtteid ja analüüsida kõike seda, mis on toimunud Ilusalong Tähed & Kuu OÜ jaoks olulist terve asjaajamise aasta jooksul. Kohe varsti on ka käes 18.mai, mil jagame hea meelega oma esimese aasta uste avamisest täitunud
rõõme...
 
Oleme siiralt väga tänulikud kõigi klientide üle, teie oletegi TÄHED, mis panevad meid särama, valgustades meie teed, et KUU saaks aina edasi areneda ja ka oma TÄHTI säravana hoida!
 
Asjade kokkulangevuse tõttu on meie esimese aasta täitumine langenud veel väga müstilisse ja maagilisse aega. Taevane täiskuu, kuuvarjutus ja komeedi ilmumine aitavad liikuda uuele tasandile, loodetavasti ka meil :)
 
Reelika Bernhardt
 
Ilusalong Tähed & Kuu OÜ
 
Juhataja
 

Logo

Ilusalong Tähed & Kuu OÜ, reg. nr. 12994017
Viljandi mnt 6 Rapla
Rapla vald,
Raplamaa 79513

tel.: +372 56 674 844, e-mail: ilusalong@tahedjakuu.ee